تابلوسازی با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

می توان گفت که تابلو ساز از جمله مواردی است که ممکن است به سال های گذشته مربوط باشد، اما با توجه به جدیدترین متد تابلو سازی تغییراتی که در این مدل ایجاد شده است، سبب می شود تا اهمیت بالایی داشته باشد و سبب رشد خیلی از کسب و کارها شود. 

در این روش عموما از نشانه اختصاصی روی تابلو استفاده می شود تا نوع کسب و کار در ذهن مخاطبان باقی بماند. به طور کلی استفاده از لام های مخصوص برای تزئین تابلوهای لاس وگاسی از ایده های جدید در تولید تابلو مغازه محسوب می شود. در این مدل از تابلوها از حروف برجسته پلاستیکی استفاده می شود و با فلز ترکیب می شود.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت خدمات تابلوسازی با ما تماس بگیرید.

تابلو های لاس وگاسی

با توجه به جدیدترین متد تابلو سازی، در اجرای تابلوهای لاس وگاسی از ورقه های دایره ای با ضخامت 8 سانتی متر استفاده می شود این دایره ها باید بر روی ورقه های پلکسی گلاس قرار بگیرد و توسط دستگاه لیزر بریده شود. لامپ هایی گه در این روش استفاده می شوند در پشت کار و به صورت سوراخ شده اجرا می شود.

 این لامپ ها حالت برجسته و مشخص دارند که برای مشتریان جلب توجه می کند.تابلوهای لاس وگاسی عموما برای برخی از کسب و کار ها استفاده می شود چون نیاز به مصرف برق بیشتر داشته و هزینه زیادی برای اجرای لامپ ها در این تابلو ها دیده می شود اما ظاهر آنها بسیار زیبا و جذاب است و به شکل خاص اجرا می شود. 

تابلو های لاس وگاسی

همه چیز در مورد انواع تابلو و سبک های تابلو سازی

انواع تابلو مغازه کریستالی

تابلوسازی طبق جدیدترین متد تابلو سازی حدود یک سال است که تابلوهای کریستالی در ایران بسیار مهم شده است. ظاهر زیبا و جذاب این تابلوها سبب شده تا از طرف مشتریان مورد تایید قرار بگیرد. برای تابلو سازی کریستالی از سنگ های آکرولیک استفاده می شود و گاه سنگ های یخی به صورت کریستال به کار برده می شود که بسیار براق هستند و با لبه های چلنیوم ساخته می شود.

 صفحه ای روشن و شفاف که روی کار زده می شود سبب اجرای بهتر آن شده و در آخر به زیبایی کار می افزاید. عموما قطعات کریستالی و سنگ های یخ رنگی زیبایی کار را دو چندان می کند. درخشندگی تابلو مغازه کریستالی سبب محبوبیت آن شده است.

انواع تابلو مغازه کریستالی

ساخت تابلو مغازه لبه سوئدی و لبه هندی

اگر به تابلو چلنیوم توجه کنید، لبه های چلنیوم به نسبت سطح تابلو دارای برآمدگی هستند و در اصل اختلاف سطح کاملا دیده می شود. در تابلو سازی به سبک لبه سوئدی عموما اختلاف سطح حذف می شود به این معنی که لبه و نمای تابلو در یک مسیر موازی قرار می گیرند و به اصطلاح فلت هستند.

 استفاده از “جدیدترین متد تابلو سازی” در ساخت تابلو می تواند حاصل کار را بسیار زیبا و جذاب جلوه دهد. تابلو سازی لبه سوئدی در سال های اخیر خیلی مورد توجه قرار گرفته است و می توان گفت که به نوعی مدرن است. برای جنس لبه های این تابلو باید چلنیوم باشد اما روش ساخت آن با روش ساخت تابلو چلنیوم فرق دارد. 

کیفیت تابلوهای لبه سوئدی و لبه هندی خیلی بالا است و یکدست بودن و هم سطح بودن از جمله تفاوت های بین تابلوهای لبه هندی و لبه سوئدی می باشد. و در اصل تابلوهای چلنیوم به دلیل برجستگی خود مشهور است، اما تابلوهای لبه سوئدی به دلیل همسطح بودن و فلت بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. و می توان این سبک را جزو جدیدترین متد تابلو سازی نام برد.

ساخت تابلو مغازه لبه سوئدی و لبه هندی

جدیدترین متد تابلوسازی وکیومی

اگر بخواهیم جدیدترین متد تابلو سازی را مثال بزنیم، قطعا تابلوهای وکیومی جزو این لیست قرار می گیرند تابلوهای وکیومی به سرعت در تمام دنیا در حال گسترش می باشد و برای ساخت این تابلوها از استیل های رینگی استفاده می شود که دارای کیفیت بالایی هستند. 

عموما حروف وکیوم با استیل به صورت ترکیبی اجرا می شود و جلوه خاصی هم به تابلو می دهد.در این سبک از تابلو سازی نیاز است که از پلکسی وکیوم ها استفاده شود و همینطور کامپوزیت و ترموود نیز به کار می رود. لبه ها عموما از جنس استیل هستند و رنگ بندی خاصی دارند. حالت های به کار برده شده برای تابلوهای وکیومی خیلی متنوع است.

 دقت کنید که برای تابلوهای وکیومی نمی توان از فرم ها و حجم های خاص استفاده کرد، در نتیجه یک سری محدودیت برای اجرای این تابلوها دیده می شود. اما اجرای نورپردازی های ترکیبی و چشم نواز و همین طور لامپ های رنگی برای تابلوهای وکیومی به طور کامل فراهم شده است، یکپارچگی و استحکام حروف و همینطور عمر بالای طلق های پلکسی به کار برده شده در تابلوهای وکیومی سبب محبوبیت آن شده است. 

تابلوهای وکیومی عموما سطوح نرم و محدبی دارند و از طرفی دیگر به صورت دو بعدی و سه بعدی نیز طراحی می شوند و عموما حروف وکیوم بر اساس نیاز مشتری اجرا می شود. توجه نمایید که تابلوهای وکیوم کاملا ضد آب بوده و در مقابل هر گونه شرایط بد محیطی مقاومت خوبی دارند. مدل های سه بعدی از این تابلوها عموما گرانتر هستند؛ ظاهر این تابلوها خیلی جذاب است و مورد پسند افراد قرار می گیرد و جزو جدیدترین متد تابلو سازی محسوب می شود.

جدیدترین متد تابلوسازی وکیومی

تابلوی مناسب هر کسب و کار

اما با توجه به اینکه استفاده از جدیدترین متد تابلو سازی بسیار در جذابیت تابلو شما موثر است، اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام تابلو برای کسب و کار شما مناسب است؟
بسیاری از افراد نمی دانند که کدام تابلو مغازه به کسب و کارشان بیشتر می آید، در اصل نیاز است که در اول هدف خود را از تابلو تعیین کنید. 

اگر می خواهید که مشتری به محض دیدن تابلو، وارد مغازه شود، لازم است که خلاقیت بالایی را در تابلو سازی در نظر بگیرید و از جدیدترین متد تابلو سازی استفاده کنید. یکی از مواردی که باید توجه کنید این است که عموما مشتریان علاقه به دیدن نور هایی دارند که شرایط بهتری فراهم سازد این موضوع سبب می شود تا اجرای کار به صورت کاملا حرفه ای صورت بگیرد. 

از موارد دیگری که باید برای کسب و کار خود در نظر بگیرید سبک نمای نوشته روی تابلو است در جدیدترین سبک های تابلو مغازه عموما نوشته های کوتاه با فونت برجسته بهترین گزینه می باشد.

تابلوی مناسب هر کسب و کار