نگاهی بر تاریخچه تابلوسازی

تاریخچه تابلوسازی به زمان های بسیار دور برمیگردد یک نوع علامت ارتباطی میان مردم بوده است که بعد از گذر زمان این علامت به تابلو های چلنیوم و تابلو روان تبدیل شده است تابلو سازی یک نوع تبلیغات برای شناخت مردم از کسب و کار شما است.صنعت تابلو سازی در ایران یکی از مهم ترین شغل ها محسوب می شود و همچنین داشتن تابلو بهترین و قوی ترین نوع رسانه در تبلیغات است اگر می خواهید با صنعت تابلو سازی اطلاعاتی را کسب کنید با ما همراه باشید تا در بخش های بعدی شما را به خوبی با تاریخچه تابلوسازی آشنا کنیم.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

برای اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت خدمات تابلوسازی با ما تماس بگیرید.

تاریخچه تابلو سازی

سال 1996 با تاسیس مهندسین سیستم های کنترل با هدف تولید تابلو چلنیوم و ابزار سفارشی برای شناخت کسب و کار ها به دنبال راهی بودند که مردم بتوانند کسب و کار به خوبی بشناسند

تابلوسازی در ایران نیز از دهه چهل شمسی پا به عرصه تبلیغات گذاشت، یعنی تا آن زمان صاحبان مشاغل و مغازه‌ها به فکر معرفی شغل خود نبودند، تابلو سازی در ایران فعالیت خود را با ابتدایی‌ترین وسایل در دسترس شروع کرد که شامل چوب، پارچه، کاغذ و … می‌شد. در آن زمان اساتید خوشنویسی با استفاده از قلم متن مورد نظر را نگارش کرده و آن را در جای خود نصب می‌کردند. اما با گذر زمان تابلوهای نئون جای خود را به تابلوهای خوشنویسی دادند و سپس تابلوهای چلنیوم توانست جایگزینی مناسب و متنوع برای تابلوهای نئون باشد.

تاریخچه تابلو سازی

تابلوی سازی چیست؟

تابلوسازی یک سازه تبلیغاتی در فضای باز است که از نظر اندازه شبیه به یک پوستر بسیار کوچیک است که برای تبلیغ یک نام تجاری، پیشنهاد یا کمپین با نمایش یک تبلیغ استفاده می شود.
معمولاً در مناطق پرترافیک مانند کنار سردر مغازه ها یا نزدیک مراکز خرید قرار می گیرد تا بیشترین توجه رانندگان و عابران پیاده را به خود جلب کند.

تابلوی سازی چیست؟

تابلو سازی جزء بهترین صنعت ها شناخته می شود؟

ده ها هزار نفر هر روز آن تبلیغات را می بینند. حتی اگر برای یک ثانیه باشد، همه آن افراد با دیدن آن تبلیغات به آن محصول کسب و کار تبلیغ شده فکر می کنند. این بینش به آگاهی از برند و فروش پیشنهادات آن شرکت ها منجر می شود.
این قرار گرفتن به عنوان تابلو تبلیغاتی شناخته شده یک استراتژی بازاریابی سنتی که مانند همیشه مهم است. هنگامی که به درستی استفاده شود، می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند برای دستیابی به مخاطبان گسترده و افزایش درآمد و قرار گرفتن در معرض نام تجاری عمل کند.
در واقع، تابلو های چلنیوم بیشترین دسترسی را در بین انواع تبلیغات در ایران دارد، به طوری که تقریباً 80٪ از کسب و کار ها از تابلو های تبلیغاتی استفاده می کنند.
اکنون اگر به تاریخچه تابلو سازی علاقه مند هستید. بخش های بعدی را از دست ندهید.

تابلو سازی جزء بهترین صنعت ها شناخته می شود؟

تاریخچه تابلو سازی چگونه اهمیت پیدا کرد؟

تابلوسازی که قرن ها پیش در تا الان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است و میتوان گفت که تمام کسب و کار ها برای اینکه بتوانند کسب و کار خود را به خوبی به مردم معرفی کنند از تابلو استفاده میکنند.
در تابلو سازان فقط تابلو هایی را می ساختند که اسم یک بنا را نشان می داد اما با گذشت زمان و پیشرفت علم تابلوسازان از انواع و طرح های در مختلفی در ساخت تابلو سازی بهره می برند این امر باعث پیشرفت صنعت تابلو سازی در ایران و جهان شده است.
تابلو های چلنیوم امروزی علاوه بر اینکه کسب و کار شما را به خوبی معرفی میکند همچنین یک نوع تبلیغات بسیار قوی محسوب می شود همچنین تابلو سازان به دنبال راه هایی بودند که نصب تابلو بسیار آسان شود و دیگر مشکلاتی در نصب تابلو نداشته باشند.
تابلو سازی یک استراتژی بازاریابی خوب برای به دست آوردن تعداد بازدید و برند بلند مدت. علاوه بر این، از طریق اندازه های متن بزرگ، عکس های افراد مشهور با ویژگی ها و مزایای محصول و سایر اطلاعات مرتبط، یک نام تجاری قوی ایجاد کنید.
افرادی که در این صنعت فعالیت داشتند به دنبال مصالحی بودند که وزن کمتری داشته باشد، شکل پذیری آن بالا باشد و به راحتی در فضاهای مختلف نصب شود.
در حال حاضر تابلو سازان انواع مختلفی از تابلو های مدرن را تولید کرده اند که در بخش های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

تاریخچه تابلو سازی چگونه اهمیت پیدا کرد؟

تاریخچه تابلو سازی جدید

تابلوسازی در طول سالها تغییرات زیادی داشته و حالا چندین دسته بندی و مدل متفاوت تقسیم کرد که شما با چندین نوع تابلو های تبلیغاتی آشنا هستید.
هرچه شما تابلو خاص و زیباتری را انتخاب کنید مطمئنا نتیجه مطلوب تری خواهید گرفت زیرا بیشتر مردم به تابلو تبلیغاتی شما توجه بسیار می کنند.
تاریخچه تابلوسازی امروزه برای خیلی از افراد که در این حوزه فعالیت می کنند بسیار حائز اهمیت است زیرا هرچه با تاریخچه تابلوسازی آشنا شوند می توانند در روند کاری خود بهتر عمل کنند.

تاریخچه تابلو سازی جدید

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم یکی از بهترین و محبوب ترین و بهترین نوع تابلو در صنعت تابلو سازی است این تابلو در تبلیغات مغازه ها، شرکت ها، اماکن تجاری خصوصی و دولتی دارد. تابلو چلنیوم در واقع نوعی حروف برجسته در حرفه تابلو سازی است.
از ویژگی های تابلو چلنیوم می توان به مصرف برق پایین، طول عمر بالا و تنوع در اجرا کرد
این تابلو با نور پردازی خاصی که دارد جزء زیباترین نوع تابلو ها در این صنعت محسوب می شود.
را به تابلو می دهد.

تابلو چلنیوم

کلام پایانی

امروز شما به خوبی با تاریخچه تابلوسازی آشنا شده اید و همچنین دانسته اید که چرا تاریخچه تابلوسازی بسیار حائز اهمیت است اگر این محتوا مورد پسنده شما واقع شده است با ما تا پایان همراه باشید.