تابلو مغازه چیست و چه تاثیری در موفقیت کسب و کار دارد؟

تابلوسازی از جمله روش های مرسوم تبلیغاتی است، که از زمان های خیلی دور تا هم اکنون برای معرفی کسب و کار ساخته می شود. البته برای تبلیغات روش های زیادی وجود دارد که می توان در محل کسب و کار خود از آنها استفاده کرد تا بتوان مشتریان بیشتری داشته و در نتیجه مقدار فروش بیشتری را نیز تجربه کنید. در رابطه با سوال تابلو مغازه چیست ، باید گفت که یکی از دیگر راه های تبلیغاتی، استفاده از کاتالوگ محصولات و بروشور یا قرار دادن استندهای تبلیغاتی در جلوی درب فروشگاه ها و مغازه ها، پخش تراکت و دیگر راه ها می باشد، که برای معرفی کسب و کار و جذب مخاطب بسیار مفید است . پس با تابلوساز تهران در این مقاله با موضوع تابلو مغازه چیست همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت خدمات تابلوسازی با ما تماس بگیرید.

تابلو مغازه چیست

اما برای نصب تابلو برای مغازه، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که تابلو مغازه چیست و چه نوع تابلویی مناسب مغازه است؟ و کدام تابلو از لحاظ هزینه ها مقرون به صرفه تر است؟ باید گفت که مقرون به صرفه بودن قیمت تابلو به میزان بودجه صاحبان مشاغل بستگی دارد، هر چیزی که قیمت بالاتری داشته باشد شیک تر، زیبا تر و جذاب تر است. برای ساخت تابلو تبلیغاتی برای مغازه می توان از انواع متعدد تابلوهایی مانند تابلو چلنیوم ، تابلو کامپوزیت، تابلو استیل، تابلو ترموود، تابلو فلکسی، تابلو نئون پلاستیک، تابلو برجسته، تابلو ال ای دی و تابلو روان و دیگر انواع تابلوهای تبلیغاتی استفاده کرد. اما اینکه بدانیم “تابلو مغازه چیست” و کدام تابلو مناسب است بستگی به بودجه و قیمت تابلو مغازه دارد. بهتر است که برای انتخاب تابلو مغازه از جدیدترین متد روز استفاده شود تا بتوان چند سال از آن استفاده کرد و نیازی به تعویض نداشته باشد. تا به اینجا با پاسخ تابلو مغازه چیست، آشنا شدید، اما اینکه کیفیت تابلو مغازه چگونه است در ادامه در این باره صحبت می کنیم.

تابلو مغازه چیست

کیفیت تابلو مغازه

در جواب تابلو مغازه چیست باید گفت که کیفیت تابلو مغازه به کیفیت مواد استفاده شده در ساخت آن و همچنین نحوه ساخت، نصب و اجرا بستگی دارد. در یک تابلو نوع ورقه های کامپوزیت، پی وی سی، پلکسی یا چوب که به عنوان زیر ساز مورد استفاده قرار می گیرد، و همچنین اندازه ضخامت این ورق ها، شرکت تولید کننده آنها و بسیاری موارد دیگر در کیفیت تابلو تاثیر می گذارد..
چلنیوم ها به صورت رول های 7- 9- 11 سانتی متری به دو صورت ساده و طرح دار در رنگ های متنوع موجود هستند که رنگ های نقره ای و طلایی آن بیشترین کاربرد را دارند. قیمت رول چلنیوم بر اساس متراژ آن نیز متغیر است. لبه های چلنیوم نیز دارای کیفیت های متفاوتی هستند که بزرگترین و برجسته ترین برند آن شرکت اسپانیایی آلوراپید است که نام این برند بر روی محصول به صورت برجسته درج شده است؛ این محصول دارای ماندگاری و کیفیت بالایی است. تمامی این ترفندها بستگی به تابلو ساز دارد، در نتیجه در هنگام سفارش تابلو به تابلو سازی، که کارتان را به او سفارش می دهید دقت نمایید و حتما بدانید که تابلو مغازه چیست و سعی کنید یک تابلو ساز حرفه ای و متخصص را برای کار خود انتخاب نمایید. برخی تابلو سازها ممکن است هنگام مراجعه قیمت کمتری را ارائه دهند اما در زمان تحویل کار، تابلو کیفیت مناسبی نداشته باشد. بهتر است که با کمی هزینه بالاتر یک تابلو تبلیغاتی با کیفیت را تحویل بگیرید.

کیفیت تابلو مغازه

روشنایی تابلو مغازه

روشنایی انواع تابلو های مغازه از طریق لامپ های ال ای دی و یا اس ام دی تامین می شود که اگر قصد تهیه این لامپ ها را دارید، پیشنهاد می شود که جنس کره ای آن را خریداری نمایید که بسیار مقاوم هستند و شدت نور زیادی را از خود متصاعد می کند. تا به اینجا با اینکه تابلو مغازه چیست و کیفیت و روشنایی آن نیز آشنا شدید، در ادامه به شما در انتخاب نوع تابلو کمک می کنیم.

روشنایی تابلو مغازه

انتخاب نوع تابلو مغازه

اگر قصد سفارش تابلو برای مغازه و محل کسب و کارتان را دارید اما نمی دانید که چه نوع تابلویی را سفارش دهید در ادامه ی موضوع تابلو مغازه چیست با ما همراه باشید. اگر مغازه شما در مکانی است که نور و روشنایی آن مکان زیاد است یا در درون پاساژ یا مجتمع تجاری است، می توان از تابلو استیل نور اندریک یا تابلو استیل با پلکسی مات و یا تابلو پلاستیل که ترکیبی از پلاستیک و استیل است استفاده کنید. تمامی این تابلو های جلوه خاصی دارند و به شدت بر چشم بیننده جذاب اند. در کل می توان گفت که تابلو استیل قابلیت عبور نور را ندارد و بیشتر از پشت تابلو می توان به حروف برجسته نور داد اما تابلو تبلیغاتی زیبا و پرکاربردی است. این تابلو برای مکان های تاریک توصیه نمی شود اما برای فضاهای داخلی که نور کافی دارند مناسب است.

انتخاب نوع تابلو مغازه

دلایل نیاز به تابلو مغازه چیست

می توان گفت که تمامی مغازه ها و نمایشگاه ها و فروشگاه ها برای معرفی محصولات خود و همچنین انواع خدماتی که ارائه می کنند نیاز مند یک تابلو تبلیغاتی هستند. در واقع تابلو تبلیغاتی سبب می شود تا مشتری ترغیب شود که به فروشگاه داخل شود. به طور کلی دلایل داشتن تابلو برای مغازه به این شرح است:

دلایل نیاز به تابلو مغازه چیست

جذب مشتریان در یک نگاه در خیابان

در صورتی که شما برای مغازه تان تابلو مناسب و جذاب را تهیه کنید، هنگامی که افراد در خیابان در حال عبور و مرور هستند، می تواند آنها را به داخل شدن به مغازه ترغیب کند. یک تابلو خوب باید معرف برند ثبت شده فروشگاه باشد.

ایجاد ارتباط نزدیک با مخاطب

مخاطبین شما می توانند به صورت مستقیم در مسابقات تخفیفی شما شرکت کنند. در نتیجه داشتن علم بر اینکه تابلو مغازه چیست و داشتن یک تابلو خوش رنگ با فونتی مناسب برای ایجاد ارتباط با مخاطب ضروری است.

سخن پایانی

در این مقاله به این سوال که تابلو مغازه چیست جواب داده شد و در باره انواع تابلوهای مغازه نیز صحبت شد. و دانسته شد که برای مکان های پر نور مانند پاساژ ها استفاده از تابلوهای استیل با پلکسی مات و یا تابلو پلاستیل و این چنینی مناسب است. و در جواب اینکه مزیت استفاده از تابلو مغازه چیست، گفته شد که استفاده از تابلو مغازه به جذب مشتری و ایجاد ارتباط با مخاطب کمک می کند.

سخن پایانی