عوامل مهم در انتخاب تابلو رستوران

هر مغازه ای با هر فعالیتی که دارد نیاز به یک تابلو تبلیغاتی دارد برای بیشتر شرکت ها طراحی و زیبایی تابلو که نقش عمده ای در جذب مشتریان دارد بسیار حائز اهمیت است تابلو رستوران یکی از مهم ترین تابلو هایی است که زیبایی و جذابیت آن بیشتر به چشم می آید.
انتخاب تابلو رستوان یکی از سخت ترین نوع انتخاب برای رستوران دار ها و کافی شاپ ها است زیرا نه تنها باید تابلو به گونه ای باشد که بتواند مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند بلکه باید نشان دهنده نوع حرفه و کیفیت کار به مخاطب باشد با ما همراه باشید تا شما را در انتخاب یک تابلو رستوران جذاب کمک کنیم

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

برای اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت خدمات تابلوسازی با ما تماس بگیرید.

اهمیت جذابیت تابلو رستوارن

تابلو رستوران باید به نحوی طراحی شوند تا برای مشتری جذابیت ایجاد کنند زیرا بیشتر مشتریان به ظاهر رستوران ها توجه می کنند پس هر چه جذابیت تابلو رستوارن و تابلو سازی بهتر باشد مطمئنا روند فروش و جذب مشتری پیشرفت زیادی خواهد داشت ما در اینجا 4 نکته بسیار خوب را به شما بیان می کنیم که چرا تابلو رستوران ها باید از جذابیت خاصی برخوردار باشد.

اهمیت جذابیت تابلو رستوارن

قوی بودن حافظه بصری

اولین نکته که از مزیت جذابیت تابلو رستوارن می توان گفت این است که هنگامی که مشتریان تابلو رستوران شما را ببینند باید ترغیب شوند که از غذا های شما امتحان کنند این در صورتی اتفاق می افتد که رنگ بندی و انتخاب تصویری که برای تابلو چلنیوم خود انتخاب می کنید از جذابیت خاصی برخوردار باشد.
حافظه بصری مشتری بسیار قوی است و هنگامی که طرح و رنگ تابلو رستوران شما ببیند و از آن لذت ببرد مطمئنا تا مدت ها لوگو و تابلو تبلیغاتی شما را ذهن خود نگه می دارد پس در رنگ بندی و انتخاب تصویر دقت بسیار زیادی کنید.

قوی بودن حافظه بصری

قانون 6 ثانیه !

اگر می خواهیت “تابلو رستوران” شما جزء خاص ترین و بهترین تابلو تبلیغاتی باشد باید از قانون 6ثانیه پیروی کنید این قانون به شما می اموزد برای پیشرفت کردن بهتر است متن و شعاری را بر روی تابلو حک کنید تا در عرض 6 ثانیه به مخاطب منتقل شود.
شعار جذاب اما کوتاه! باعث می شود تا مشتری ترغیب شود تا به رستوران شما سر بزند و غذاهای شما را امتحان کند البته ناگفته نماند که بیشتر تابلو سازان برای رستوران ها تابلو چلنیوم را توصیه می کنند زیرا با دوام بسیار خوبی که دارد ماندگارتر است

برانگیخته کردن احساس مشتری

شما هم میدانید که رستوران ها بیشترین تاثیر را در احساست مشتریان می گذارند و این تاثیر زمانی اتفاق می افتد که تابلو رستوارن شما از جذابیت خاصی برخوردار باشد سعی کنید از خاص ترین تصاویر در تابلو تبلیغاتی رستوران استفاده کنید زیرا هر چه تصویر خاص تر و جذاب تر باشد احساس مشتری برانگیخته تر می شود و امکان مراجعه به کسب و کار شما زیادتر است.

برانگیخته کردن احساس مشتری

 

مشتری عجول است

یکی از نکاتی که باید در جذابیت تابلو رستوران ها در نظر بگیرید این است که مشتری کم طاقت است و اگر غذای بیرون بر دارید حتما باید در تابلو تبلیغاتی رستوان یاداور باشد و همچنین اگر بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید مطمئنا به زودی مشتریان زیادی جذب رستوارن خواهد شد هرچه خدمات در رستوارن بیشتر باشد مطمئنا جذب مشتری بیشتر خواهد شد

عوامل مهم در انتخاب تابلو رستوران

تابلوی رستوران اهمیت و حرفه ای بودن را ایجاد می کند. تابلوهای رستورام و مستقل خیابانی که مشتریان می توانند حتی از راه دور آنها را ببینند و بخوانند بسیار در رستوان ها کاربرد دارد.

دارای تصویر جذاب

طراحی تابلو رستوران که به دلیل دید بالا نیز شناخته می شود، باید از تصویر بسیار جذاب استفاده کند و شما باید حتما به تابلو رستورانی که خریداری می کنید تصویر جذابی داشته باشد

داشتن نمای کلی خاص

از آنجایی که تابلو رستوران معمولا در نمای بیرونی ساختمان نصب می شود، دید رستوران را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. با این حال، نمای کلی تابلو رستوران حائز اهمیت است همچنین این نوع تابلو رستوران می تواند به تبلیغ کسب و کار رستوران شما کمک کند

نمایش کیفیت کار رستوران

تابلو رستوران عابران پیاده و ترافیک را جذب می کند که می توانند مشتری شوند. مشاغل رستوران می توانند انتخاب کنند که منوها و تبلیغات را در خارج از ویترین فروشگاه خود نمایش دهند و تأثیر بگذارند.

رنگ بندی تابلو

رنگ تابلو رستوران بسیار مهم است هرچه تابلو رستوران شما رنگ بسیار خوبی داشته باشد مطمئنا میتواند نظر مشتریان را به خود جلب کند پس هنگام انتخاب تابلو رستوران به رنگ آن هم نیز توجه کنید.

لوگوی مناسب

یکی از نکاتی که شما باید هنگام انتخاب تابو به آن توجه کنید این است که لوگوی مناسبی داشته باشد که می توانند به برجسته کردن تم رستوران کمک کنند. این به شما کمک می کند لحن رستوران خود را تنظیم کنید و همچنین می توانید از آن برای اطلاع رسانی به مشتریان خود استفاده کنید.

لوگوی مناسب

فونت جذاب

فونت یکی از اولین نقاط تماس مشتریان رستوران است. به همین دلیل استفاده از فونت های خوانا ایده آل است تا مشتریان بتوانند به راحتی آنچه را که در تابلو رستوران قرار داده اید بخواند

کلام پایانی

امروز ما به خوبی در مورد جذابیت و همچنین نکاتی که باید در انتخاب تابلو رستوان به آن توجه کنید برای شما بیان کرده ایم اگر این محتوا برای شما مفید واقع شده است ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید تا هر روز شاهد محتوای با کیفیت باشید.